LUBIMY PIĘKNO

przez Super User

W pracy grafika, projektanta ważne jest poszukiwanie inspiracji, oglądanie rzeczy pięknych, idealnie zaprojektowanych, lubimy podziwiać i otaczać się rzeczami wyjątkowymi. Natchnienie tak naprawdę jest wszędzie, trzeba tylko zatrzymać się i go poszukać, może to być filiżanka z niespotykanym wzorem, obraz nasycony kolorami, designerskie wnętrze urządzone w najmniejszym szczególe...

W poszukiwania inspiracji w ten weekend wybraliśmy się na Targi Motor Show w Poznaniu. Mogliśmy podpatrzyć dużo ciekawych pomysłów w jednym miejscu, nasycaliśmy oczy pięknem motoryzacji. Zawitaliśmy do stoisk marek premium, aby podpatrzeć co też dla nas przygotowali.
Obejrzeliśmy stoiska, podpatrzyliśmy materiały reklamowe, systemy wystawiennicze, które firmy przygotowały na tę okazję.
Choć nie zawsze musimy podążać za trendami to myślę, że warto zwrócić uwagę na to, co aktualnie jest modne i poznać aktualne trendy.

Oto kilka zdjęć z tego wydarzenia, jedne modele nas zachwyciły, a jeszcze inne zaskoczyły...

 

b2

 

b3

 

 

b5

 

b4

Ogromna dawka pięknych inspiracji naładowała nas pozytywną energią.
Po tak ekscytującym weekendzie w otoczeniu topowych marek oraz premierowych modeli wracamy z głową pełną pomysłów do wykorzystania i z zapałem zabieramy się do pracy. Zapowiada się sporo całkiem ciekawych projektów.