WIZYTÓWKA TAK WYJĄTKOWA JAK TWOJA FIRMA

przez Super User

Obecnie najwięcej interakcji biznesowych odbywa się w przestrzeni cyfrowej, pamiętajmy jednak, że media drukowane nadal świetnie sprawdzają się jako forma reklamy. Wizytówka w ręku pozwala pamiętać o Twojej Firmie, o tym kim jesteś i na czym polega Twoja działalność.
Wręczając swoją wizytówkę pozostaw niezapomniane wrażenie: zainteresuj, zaskocz, pozostań…
Na szczęście na rynku jest mnóstwo możliwość aby to uczynić, mamy szeroki wybór wzorów, kształtów, papierów oraz uszlachetnień.

Wizytówka wizytówce nie równa
Zobaczmy na niektóre najbardziej inspirujące trendy w projektowaniu wizytówek.
Pomysły na wizytówki z interesującą typografią

f1

f2

Mniej elementów więcej wrażeń
Minimalistyczne podejście do wizytówki, wciąż się sprawdza. Czysty, przejrzysty styl pozostawia wrażenie elegancji i ponadczasowości.

m1

m2

m3

Zaszokować, czyli daj się ponieść. Jest wiele odważnie zaprojektowanych wizytówek, które mają właśnie zaskoczyć i wzbudzić naszą ciekawość. Mamy na to wiele możliwości użycie jaskrawych kolorów, zabawnej grafiką, kształtem…
e4

e5

Wizytówki 3D czyli pozostaw trwałe wrażenie…
Możemy to uzyskać przez subtelną teksturę 3D np. wypukłe logo lub złożenie jej w dany kształt
d1

d2

d3

Zachęcamy do korzystania z możliwości i naszej kreatywności, które zwykłą wizytówkę zamienią w prawdziwe dzieło sztuki. Z chęcią przygotujemy dla was wizytówkę, która odzwierciedli charakter firmy. Pamiętajmy, że to jest najważniejsze, nasza wizytówka musi być spójna z całym wizerunkiem firmy oraz branżą którą się zajmujemy.

źródło zdj.:pinterest.com